Formacionet zyrtare: Chelsea – Crystal Palace – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Chelsea – Crystal Palace
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:33, 10 March 2018
Skuadra kampione e Premierligës, Chelsea, do të pres në ‘Stamford Bridge’ Crystal Palacen, për të zhvilluar ndeshjen e xhiros së 30-të.

Ndeshja mes Chelsea dhe Crystal Palace, fillon nga ora 18:30.

Kjo ndeshje është e rëndësishme për të dy ekipet, me Chelsean që po lufton për Ligën e Kampionëve dhe me Crystal Palace që po kërkon mbijetesën.

Të dy trajnerët, kanë përzgjedhur formacionet më të mira për këtë ndeshje.

Formacionet zyrtare:

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Cahill (c); Zappacosta, Kante, Fabregas, Alonso; Willian, Giroud, Hazard.

Crystal Palace:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO