Formacionet zyrtare: Bournemouth – Arsenal – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Bournemouth – Arsenal
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:35, 14 January 2018
.

Bournemouth dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja fillon prej orës 14:30, përcjellë “Lajmi.net”.

Bournemouth:

Arsenal: Cech, Chambers, Mustafi, Holding, Wilshire, Xhaka, Bellerin, Niles, Iwobi, Welbeck, Lacazette.

Fjalët kyçe: Arsenal, Bournemouth

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper