Formacionet zyrtare: Bologna – Napoli – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Bologna – Napoli
Autori: Lajmi.net Serie ASport 19:48, 10 September 2017
Bologna dhe Napoli kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e sotme në Serie A.

Bologna – Mirante, Krafth, Helander, Maietta, Masina, Pulgar, Poli, Di Francesco, Palacio, Verdi, Destro.

Napoli – Reina, Hysaj, Chiriches, Koulibaly,Ghoulam, Allan, Jorginho, Hamsik, Callejon, Mertens, Insigne.

Fjalët kyçe: Bologna, Napoli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper