Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Mainz – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Mainz
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:43, 22 April 2017
Bayern Munich dhe Mainz kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Bundesligë.

Bayern: Ulreich – Rafinha, Hummels, Alaba, Juan Bernat – Vidal, Thiago – Robben , T. Müller, F. Ribery – Lewandowski.

Mainz: J. Huth – Donati, Bell, Hack, Brosinski – F. Frei, Latza – Öztunali, Bojan, Quaison – Muto.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Mainz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball