Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Darmstadt – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Darmstadt
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:43, 6 May 2017
Bayern Munich dhe Darmstadt kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Bundesligë.

Darmstadt: Esser – Sirigu, Banggaard, Sulu, Holland – Kamavuaka, Hamit Altintop – Heller, Gondorf, Vrancic, Platte.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayern Munich, darmstadt

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown