Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Augsburg – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Augsburg
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:42, 18 November 2017
Bayern Munich do ta kërkojë fitoren e re në Allianz Arena.

Bayern Munich dhe Freiburg kanë publikuar formacionet zyrtare.

Skuadra kampione e Bundesligës do ta kërkojë fitoren e re në Allianz Arena, përcjell “lajmi.net”.

Këto janë formacionet e skuadrave. /Lajmi.net/

max-allegri-conferenza-stampa-juve-monaco-2017_1

allegri_conferenza

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Freiburg

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels