Formacionet zyrtare: Barcelona – Valencia – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Barcelona – Valencia
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:37, 19 March 2017
Barcelona në ‘Camp Nou’ përballet me Valencian.

Formacionet e kësaj përballje tashmë janë bërë zyrtare.

Barcelona: Ter Stegen 3.Piqué 4.Rakitic 5.Sergio 8.Iniesta 9.Suárez 10.Messi 11.Neymar Jr 12.Rafinha 14.Mascherano 23.Umtiti

Valencia:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: La Liga, SC Barcelona, Valencia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown