Formacionet zyrtare: Australi – Gjermani – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Australi – Gjermani
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:09, 19 June 2017
Australia dhe Gjermania takohen në kuadër të Kupës së Konfederatave.

Ndeshja e vlefshme për grupin B, fillon nga ora 17:00.

Formacionet zyrtare:

Australia: Ryan; Wright, Sainsbury, Degenek; Milligan, Luongo; Behich, Rogic, Mooy, Leckie; Juric

Gjermania: Leno; Mustafi, Hector, Draxler, Goretzka, Wagner, Stindl, Ruediger, Kimmich, Brandt, Rudy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2