Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao – Real Madrid – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao – Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:10, 18 March 2017
Athletic Bilbao dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në kuadër të La Ligës.

Athletic Bilbao: Kepa, De Marcos, Balenziaga, Laporte, Yeray, Iturraspe, Beñat, Raúl García, Williams, Aduriz, Lekue.

Real Madrid: Navas, Carvajal, Ramos, Nacho, Ronaldo, Kroos, Benzema, Bale, Marcelo, Casemiro, Modric. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO