Formacionet zyrtare: Atalanta – Milan – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Atalanta – Milan
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 17:08, 13 May 2018
Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Atalanta - Milan.

Nga ora 18:00, Atalanta në shtëpi pret Milanin për të zhvilluar ndeshjen e javës së 37-të.

Formacionet zyrtare:

Atalanta:

Milan:  Donnarumma; Abate, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Kalinic, Calhanoglu

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO