Formacionet zyrtare: Arsenal – Sunderland – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Arsenal – Sunderland
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:45, 16 May 2017
Arsenal duke filluar nga ora 20:45, zhvillon ndeshjen e mbetur të xhiros së 37-të të Premierligës.

Në ‘Emirates Stadium’, topgjinjtë presin skuadrën që tashmë ka përfunduar një pikë më poshtë, Sunderlandin.

Arsenal vazhdon të shpresojë për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, dhe sonte kërkon tre pikë, ndaj një kundërshtari pa asnjë aspiratë.

Formacionet zyrtare:

Arsenal:  Cech; Holding, Mustafi, Monreal; Bellerin, Xhaka, Ramsey, Gibbs; Ozil, Sanchez; Giroud.

Sunderland:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble