Formacionet zyrtare: Arsenal – Bournemouth (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Arsenal – Bournemouth (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:08, 9 September 2017
Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi janë në formacionin bazë të Arsenalit kundër Bournemouth. Kurse, sulmuesi Alexis Sanchez është rezervist.Fjalët kyçe: Arsenal, Bournemouth

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion