Formacionet zyrtare: Angli – Sllovaki (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Angli – Sllovaki (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:45, 4 September 2017
Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Angli – Sllovaki.

Ndeshja mes Anglisë dhe Sllovakisë, fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Fjalët kyçe: Kombetarja e Anglisë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble