Formacionet zyrtare: Angli – Lituani (FOTO) – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Angli – Lituani (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 17:03, 26 March 2017
Anglia në ‘Wembley’ takohet me Lituaninë.

Ndeshja fillon nga ora 18:00.

Formacionet zyrtare:

Angli:

Lituani:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3