Formacionet e skuadrave: Man Utd – Basel – Lajmi.net
Formacionet e skuadrave: Man Utd – Basel
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:28, 12 September 2017
Man Utd dhe Basel ndeshen sonte në Ligën e Kampionëve.

Manchester United (4-3-3): de Gea; Valencia, Lindelof, Bailly, Darmian; Herrera, Matic, Pogba; Mkhitaryan, Lukaku, Rashford.

Basel (4-2-3-1): Vaclik; Lang, Suchy, Akanji, Riveros Galeano; Xhaka, Die; Steffen, Zuffi, Bua; van Wolfswinkel.

 

Fjalët kyçe: Basel, Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals