Formacionet e ndeshjes: Man Utd – Sevilla – Lajmi.net
Formacionet e ndeshjes: Man Utd – Sevilla
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:15, 13 March 2018
“Goal” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për ballafaqimin në Old Trafford.

Manchester United dhe Sevilla takohen sonte në ndeshjen e kthimit të vlefshme për kualifikim në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

“Goal” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

MANCHESTER UTD (4-3-3): De Gea; Valencia, Smalling, Lindeloef, Young; McTominay, Matic, Pogba; Mata, Lukaku, Sanchez.

SEVILLA (4-2-3-1): Rico; Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero; Nzonzi, Banega; Sarabia, Vazquez, Correa; Muriel.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO