Formacionet e gjysmëfinales në Carabao Cup: Chelsea – Arsenal – Lajmi.net
Formacionet e gjysmëfinales në Carabao Cup: Chelsea – Arsenal
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:21, 10 January 2018
Mediat angleze kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për duelin në Stamford Bridge.

Chelsea dhe Arsenal takohen sonte në ndeshjen e parë gjysmëfinale në Carabao Cup.

Mediat angleze kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për duelin në Stamford Bridge.

Chelsea: Caballero, Azpilicueta, Rudiger, Cahill, Moses, Bakayoko, Kante, Fabregas, Alonso, Hazard, Morata.

Arsenal:  Ospina, Chambers, Mertesacker, Holding, Bellerin, Wilshere, Xhaka, Maitland-Niles, Sanchez, Welbeck, Lacazette.

Fjalët kyçe: Arsenal, Chelsea

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble