Florent Hasani, ‘Futbollisti i Vitit 2017’ në Superligën e Kosovës – Lajmi.net
Florent Hasani, ‘Futbollisti i Vitit 2017’ në Superligën e Kosovës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:32, 12 January 2018
Florent Hasani është zgjedhur Futbollisti i Vitit 2017 në Superligën e Kosovës.

Federata e Futbollit të Kosovës, në një ceremoni solemne ka organizuar shpalljen e më të mirëve të vitit 2017 në Superligën e Kosovës.

E më i miri i Superligës për vitin 2017, është shpallur futbollisti i Trepçës ’89 dhe Kosovës U21, Florent Hasani.

Hasani pranoi çmimin nga kreu i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: FFK, Florent Hasani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball