Flokët super të drejta, frizurë që i bën të gjitha femrat t’ua kenë zili (Foto) – Lajmi.net
Flokët super të drejta, frizurë që i bën të gjitha femrat t’ua kenë zili (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 15:41, 8 November 2016
Vajzat me flokë super të drejta mund të jenë zilia e shumë vajzave kaçurrele.

Nëse nuk i keni flokët e drejta në mënyrë natyrale, atëherë mund t’i drejtoni ato edhe me hekur drejtimi dhe t’i bëni me krema të ndryshëm të cilët jua mirëmbajnë atë frizurë.

 

6-33 5-43 4-51 3-60 2-73

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper