Flokët e paprera për më se një dekadë, po i mbështjellë rreth trupit si fustan – Lajmi.net
Flokët e paprera për më se një dekadë, po i mbështjellë rreth trupit si fustan
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:58, 10 October 2017
Malgorzata Kulczyk nga Londra, i ka flokët e gjatë deri te nyjat e këmbëve, pasi nuk i ka prerë për 12 vjet.

Pasi janë shumë të gjatë, 32-vjeçarja po i mbështjellë rreth trupit si fustan, sepse janë edhe shumë të shpesh dhe kualitativ, transmeton Telegrafi.

Madje, ajo nuk i lyer kurrë, përdor shampon të zakonshëm dhe i thanë brenda 20 minutave.

E tëra që i nevojitet para se t’i pastrojë, është lyerja me një masë nga vaji i kokosit për t’ia ushqyer rrënjët.

“Kam të plan të shkoj në studime dhe me gjithë këto flokë, e kam të pamundur. Nuk mund t’i pres, pa to jam askush”, ka thënë Kulczyk lidhur me rastin.

Megjithëse ka edhe të tjera që kanë flokë të gjatë, ajo pret të arrijë ndonjë çmim për kualitetin dhe bukurinë që kanë flokët e saj të shpesh.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO