Flight Mode – Noizy ft Lil Koli – Teksti i këngës – Lajmi.net
Flight Mode – Noizy ft Lil Koli – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Lajme 22:23, 29 April 2016
Noizy
Teksti i këngës 'Flight Mode' nga Noizy me Lil Koli

Trust me,You make since,Im Fly,im in flight mode.

Po folim tash haptas,pa rrena pa maska dhe pa doreza,
U bom gati 10 vjet nEstraden shqiptare e prap jena mbretra,
Do erdhen do iken do vin e do shkojn po ne sna le sedra.
On Top Of The Rest,On Top Of The Rest kerkush sun na prek na,
Karikatura kto vrromsa vec llapin si grat e kqija,
Noizyn e kan ngoj me shum se fansat e mi
Kuptoet kjo gjo esht teper e thjesht
Ti mdo mu me zemer
Ti menimin qe ki e ki fal meje ti je i nemun,
Ka grupe plot sa i perket muzikes po jo tverteta,
Un sa dal prej studios jam me shok qe mrrethojn
Un jam i njejt,
Me kto msheh nsken,me kto jam nrrug,me kto jam rrit.
Me kto boj qejf,me kto qaj hallet dit per dit.
1 Noizy ka bo nona , t2tin ju kurr skini me pa.
Nuk ka si un , Nuk ka si un , nuk ka nuk ka.
Preferoj tbuzqesh me shum se me majt seriozitetin,
Se kjo buzqeshja ime juve ju boni me fol me veti.

—Refreni —

Flight , Flight Mode
Thjesht po du me nejt vec Flight Mode

Komentete e juja per mu jan tpavlefshem kshuqe mos u lodhni
Rujeni zonin se ju duhet mos e shteroni
Kapaciteti juj esht i vogel sdi a mkuptoni,
Kill i kill this rap shit My free shqipe Doni (Donvidi)
Krejt i kom tcastit,krejt i kom trust it,
Femra e drridh bythen sikur zhurma bass-it
Cunat kan loj,cunat zdin tflasin,
cunat tmarin numrin dhe pastaj tthrrasin,
Hym thell sbojm shum lojna
Cunat pershendesin cunat ka londra
Kshu e ka loja , ti sdite ta mora
Venin e par tash lart e shikojna.
im lovin it,trust me im lovin it,
E boj 1 hit e neser i double it
——————————–
Larg prej jush, Dac me dit jam larg prej jush
Me mir me dit sesa me —-

—Refreni —

Flight , Flight Mode
Thjesht po du me nejt vec Flight Mode
——————————–

LIL KOLI
E kom pa 1 onderr tu fluturu
E kur ju kam kallzu sem kan besu
Shqipet krejt e din kur i thom se kam krah
Shqipet krejt e din se jom OTR
Pyt kan dush o i mir vec respekt ka
E kam bo venin nuk po foli per muzikaa
13 vjec nrrug e bona shok
E tash skapen cunat neper bot
Im flight mode
Tjeter klas,Do kujtojn se jan high just a see bass
Do kujtojn se jan nrrug po nuk kan bass

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO