Flet Arbër Vllahiu, tregon nëse do t’i bashkohet koalicionit PDK-AAK-Nisma – Lajmi.net
Flet Arbër Vllahiu, tregon nëse do t’i bashkohet koalicionit PDK-AAK-Nisma
Autori: Lajmi.net LajmeNacionalePolitikë 20:43, 18 May 2017
Pas raportimin të Klan Kosovës se gazetari dhe ish-këshilltari i ish-presidentes Atifete Jahjaga, Arbër Vllahiu, do t’i bashkohet koalicionit PDK-AAK-Nisma, ai tregon për të vërtetën nëse do të hyjë në politikë.

Vllahiu i ka thënë lajmi.net, se nuk është në dijeni se për çfarë bashkimi është fjala, pasi ai për momentin është në Radio Evropa e Lirë.

“Nuk e di për çfarë është duke u bërë fjalë. Unë për momentin ende jam me Radio Evropa e Lirë”, ka thënë Vllahiu. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Arbër Vllahiu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3