Flasin pornostaret: Ja gabimet që bëjnë meshkujt në seks – Lajmi.net
Flasin pornostaret: Ja gabimet që bëjnë meshkujt në seks
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 0:29, 16 March 2017
Flasin aktoret e pornografisë për gabimet që meshkujt bëjnë në marrëdhënieve intime: “Ata nuk e dinë sa shumë nuk dinë”.

Kur është fjala për filmat pornografikë, nuk ka aktorë që mund të cilësohen ekspertë të marrëdhënieve intime.

Këtë herë aktoret e këtyre filmave kanë zbuluar gabimet që meshkujt zakonisht bëjnë gjatë marrëdhënieve intime, kryesisht disa nga më të njohurat.

Ata janë ia janë përgjigjur disa pyetjeve në një kanal në Youtube “Pyet meshkujt”, ku kanë treguar se në marrëdhënieve intime, meshkujt janë vetjakë e të ashpër, ndërsa të tjerat janë treguar edhe më specifikë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO