Flasin fqinjët e autorit që vrau 8 persona në Vlorë: Ishte nevrik, nuk dimë të… – Lajmi.net
Flasin fqinjët e autorit që vrau 8 persona në Vlorë: Ishte nevrik, nuk dimë të…
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 20:33, 10 August 2018
Ndërsa e gjithë zona e Selenicës vijon të jetë e ngritur në këmbë për shkak të masakrës në Resulaj të Vlorës ku 24-vjeçari Ridvan Zykaj i mori jetën 8 personave, fqinjët kanë dhënë dëshmitë e tyre.

“Ishte pak nevrik, por nuk dimë të ketë qenë me të meta mendore. Nuk kishte as probleme me alkoolin.  I ka kushërinjtë e parë të babait dhe xhaxhai i babait ata që ka vrarë. Babai dhe vëllai i tij nuk janë ndër viktimat”, thonë fqinjët.

Lexoni edhe:

Dalin emrat e viktimave në Vlorë, mes tyre dhe dy fëmijë

Zbulohet shkaku i masakrës në Vlorë/ Ja pse u vranë 8 njerëz

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO