Flamurtari dhe Vëllaznimi rikthehen në Vala Superligë – Lajmi.net
Flamurtari dhe Vëllaznimi rikthehen në Vala Superligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 18:05, 14 May 2017
Flamurtari dhe Vëllaznimi rikthehen në Vala Superligën e kosovën.

Një Vala Superligë edhe më interesante do të jetë vitin e ardhshëm.

Dy skuadrat me shumë traditë në futbollin kosovar, Flamurtari dhe Vëllaznimi, kanë siguruar rikthimin në Vala Superligën e Kosovës.

Flamurtari ka mposhtur 2:1 Rahovecin, ndërsa Vëllaznimi Dukagjinin 3:2, për të siguruar rikthimin në elitën e futbollit kosovar./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: KF Flamurtari, KF Vëllaznimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball