Fjolla vuan nga kanceri, ka nevojë për ndihmën tonë – Lajmi.net
Fjolla vuan nga kanceri, ka nevojë për ndihmën tonë
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 13:31, 11 March 2017
Fjolla Emiri, 16 vjeçarja nga Prishtina është diagnostifikuar me kancer.

 

Trajtimi i saj bëhet vetëm jashtë vendit dhe i nevojiten rreth 200.000 euro.

Më posht keni edhe xhirollogarinë ku mund ta ndihmoni:

 

 

Fjalët kyçe: Fjolla Emiri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble