Fjolla si ‘vullkan’ në skenë, me të pasme e prek Blastën – Lajmi.net
Fjolla si ‘vullkan’ në skenë, me të pasme e prek Blastën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:37, 7 December 2017
Sonte po merr pjesë në natën e dytë gjysmëfinale në festivalin ‘Kënga Magjike’.

Fjala është për Fjolla Morina e cila u paraqit me një performancë të zjarrtë, por vetëm sa i përket pamjes dhe lëvizjeve skenike, shkruan lajmi.net

Ajo bashkë me balerinat, kanë krijuar një ‘vullkan’ në skenë.

Por,se çka vlen të komentohet është pjesa në fund kur Fjolla më të pasme prek përpara reperin Blasta, me të cilin mori pjesë në ‘Këngën Magjike’ në duet./Lajmi.net/

25086676_2439046726320814_1882319175_o

24992810_2439046706320816_838426753_o

25086639_2439046692987484_1745261962_o

 

Fjalët kyçe: Fjolla Morina, Kënga Magjike

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels