Fjolla Morina provokon sërish, për pak sa nuk zbulon pjesët intime – Lajmi.net
Fjolla Morina provokon sërish, për pak sa nuk zbulon pjesët intime
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:04, 12 October 2018
Vazhdon të jetë një prej emrave më të ndjekur në rrjetet sociale.

Fjala është për këngëtaren Fjolla Morina e cila ‘çmend’ fansat sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

E tillë shfaqet edhe në imazhin e fundit e cila zbulon më shumë se ç’duhet tek vetja e saj e që nuk ka dyshim se vë në pah asetet e bujshme trupore.

Ndonëse nënë e dy vajzave, këngëtarja Morina mahnit me linjat trupore ku shpesh i shfaq në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Pritet që shumë shpejt të sjellë për fansat një projekt të ri muzikor edhe pse nuk ka dhënë detaje më të hollësishme.

Fjolla po vazhdon të shijojë jetën ku po vazhdon të deklarohet ‘single’. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Hot with a bit of gangster 😉

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO