Fjolla Morina mahnit me fustan të bardhë – Lajmi.net
Fjolla Morina mahnit me fustan të bardhë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:30, 9 November 2018
Fjolla Morina është emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Fjolla Morina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk mungojnë imazhet provokuese, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja u shfaq mjaft elegante veshur me një fustan të bardhë, të gjatë, me të cilin vuri në pah format trupore.

Këngëtarja u shfaq atraktive, duke ekspozuar gjoksin, ndërsa përmes këtij imazhi ka lënë të kuptohet se shumë shpejt po vjen diçka e re nga ajo.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Fjolla Morina është “Fustani”, për të cilën u komentua shumë për paraqitjen në videoklip. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

⌛️

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO