Fjalët më të këqija që nuk duhet t’i thoni gjatë seksit kurrë – Lajmi.net
Fjalët më të këqija që nuk duhet t’i thoni gjatë seksit kurrë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 17:37, 24 February 2018
Nëse dëshironi të shmangni një situatë të vështirë në shtrat, duhet të largoni këto fraza.

Ka disa mënyra për ta larguar dikë nga dhoma e gjumit, duke thënë fjalët e gabuara është padyshim një prej tyre.

Kërkimet, të kryera nga Datat e Saucy , zbuluan dhjetë frazat më të këqija që askush nuk do të dëshironte t’i ndëgjonte në dhomën e gjumit, transmeton lajmi.net.

Studimi u kërkoi mijëra çifteve heteroseksuale se çfaë urrenin gjatë seksit.

Këtu janë 10 gjërat më të këqija që mund të thoni në thes sipas njerëzve:

1. Duke thënë emrin e gabuar

2. Unë kam nevojë për një “poo”

3. Si është koha?

4. A është kjo?

5 . Merrni atë sa më shpejt që të jetë e mundur

6. A mendoni se mamaja juaj ka provuar ndonjëherë këtë pozitë?

7. Çfarë do të bëni për darkë nesër?

8. Ju më kujtoni babin tim

9. Jeni pak i vogël

10. Cili ishte emri juaj përsëri? /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO