Fjalët e para të Contes pas humbjes nga Burnley – Lajmi.net
Fjalët e para të Contes pas humbjes nga Burnley
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:45, 12 August 2017
.

Antonio Conte ka folur pas humbjes befasuese te Chelsea.

Chelsea e nisi me humbje mbrojtjen e titullit në Premierligë, duke u mposhtur 2:3 në ‘Stamford Bridge’ nga Burnley.

Conte në fjalët e para pas kësaj ndeshje, ka thënë se kartoni i kuq i Cahill ndryshoi gjithë rrjedhën e ndeshjes.

“E humbëm përbërjen tonë pas kartonit të kuq dhe duhet të përmirësohemi shumë në atë aspekt”, ka thënë trajneri italian.

Ai tutje ka lavdëruar edhe paraqitjen e Alvaro Moratas, që shënoi një gol dhe asistoi te goli i Luiz./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO