Fitorja e pestë radhazi për Prishtinën – Lajmi.net
Fitorja e pestë radhazi për Prishtinën
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 16:53, 22 April 2017
Prishtina ka shënuar fitore të vështirë por shumë të rëndësishme ndaj Gjilanit.

Kryeqytetasit në stadiumin ‘Agron Rama’ në Olibliq, kanë mposhtur 1:0 Gjilanin, për të mbetur në garë për titull.

Ishte një gol i Abdul Basid Khalid në minutën e 87’, që ia dha tre pikë Prishtinës.

Kjo ishte fitorja e pestë me radhë e Prishtinës, në pesë ndeshjet e drejtuara nga trajneri i ri, Arsim Thaçi./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: FC Prishtina, KF Gjilani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy