Fitore minimale e Atletico Madridit – Lajmi.net
Fitore minimale e Atletico Madridit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:31, 13 January 2018
Atletico Madridit i ka mjaftuar një gol për t’u kthyer me pikë të plota nga udhëtimi te Eibar.

Në kuadër të xhiros së 19-të, Atletico Madrid ka mposhtur 0-1 Eibarin në udhëtim.

Golin e tre pikëve për skuadrën e Diego Simeones, e shënoi Kevin Gameiro në minutën e 27’, pas një asistimi të pranuar nga Antoine Griezmann.

Me këtë fitore, Atletico numëron 42 pikë dhe renditet në vendin e dytë në La Liga./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Atletico Madrid, Eibar, La Liga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2