Fitore e madhe nga Napoli (VIDEO) – Lajmi.net
Fitore e madhe nga Napoli (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 22:43, 10 September 2017
Jose Maria Callejon, Dries Mertens dhe Piotr Zielinski shënuan golat për Napolin në fitoren 3:0 ndaj Bolognas në Serie A.


Fjalët kyçe: Bologna, Napoli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown