Fitore e lehtë e Romës (VIDEO) – Lajmi.net
Fitore e lehtë e Romës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:38, 12 March 2017
Roma ka shënuar fitore të lehtë 0-3 në udhëtim te Palermo, me golat e shënuar nga El Shaarawy, Dzeko dhe Peres.

by Video-Live


Edin Dzeko Goal HD – Palermo 0-2 AS Roma 12.03… by Highlights-Serie-A

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool