Fiton Reali, +5 nga Barcelona (VIDEO) – Lajmi.net
Fiton Reali, +5 nga Barcelona (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:06, 18 March 2017
Real Madridi ka marrë pikë të plota në udhëtimin në ‘San Memes’, duke e mposhtur Athletico Bilbaon.

‘Mbretërit’ në kuadër të xhiros së 27-të të La Ligas, kanë shënuar fitore të rëndësishme në udhëtim te Bilbao, për të rritur diferencën në pesë pikë ndaj Barcelonës.

Karim Benzema dhe Casemiro, shënuan për fitoren e Real Madridit. Te dy golat, asistues ishte Cristiano Ronaldo.

Golin e vetëm për vendasit e shënoi Aduriz./Lajmi.net/


0-1 Karim Benzema Goal Athletic Bilbao 0-1 Real… by emmapollard


Aritz Aduriz Goal Athletic Bilbao 1 – 1 Real… by Score5


Casemiro Goal HD – Athletic Bilbao 1-2 Real… by jackeddine

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master