Fiton me fat Bayerni, vazhdon forma e dobët e Dortmundit – Lajmi.net
Fiton me fat Bayerni, vazhdon forma e dobët e Dortmundit
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:24, 11 February 2017
Bayern Munich ka shënuar fitore shumë të vështirë në udhëtim te Ingolstadt me rezultat 0-2, ndërsa Dortmundi është mposhtur në udhëtim te Darmstadt.

Janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së 23-të të Bundesligë.

Fitore të rëndësishme, e me pak fat ka arritur Bayerni, që ka mposhtur 0:2 Ingolstadtin në udhëtim, dhe të dy golat i shënoi pas minutës së 90-të.

Befasi ka qenë edhe humbja e Dortmundit, në udhëtim te skuadra e vendit të fundit, Darmstadt.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble