Fiton lotarinë milionëshe, por ndihet e mjerë. Kjo është historia prekëse e 17 vjeçares – Lajmi.net
Fiton lotarinë milionëshe, por ndihet e mjerë. Kjo është historia prekëse e 17 vjeçares
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 14:43, 10 October 2017
Park është vetëm 17 vjeçare dhe ka fituar lotarinë prej një milion eurosh.

Jane Park, personi më i ri që ka pranuar milionat në lotari, ka shokuar çdokënd duke thënë se fitimi i një milion eurove e ka bërë atë të palumtur, transmeton lajmi.net

Fillimisht, si çdokush që do i fitonte ato para, ajo filloi të blejë gjëra për veten, që nga rrobat, orët e deri tek makinat e shtrenjta.

Me kalimin e kohës ajo e pa që realisht po ndihej e vetmuar dhe kjo nuk ishte jeta që dëshironte ta kishte, qysh në moshë kaq të re.

Shikoni çfarë thotë Park për jetën luksoze dhe të vetmuar, në videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO