Fitojnë Zvicra dhe Portugalia (VIDEO) – Lajmi.net
Fitojnë Zvicra dhe Portugalia (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 22:37, 3 September 2017
Zvicra dhe Portugalia kanë shënuar fitore në kualifikueset për Kampionatin Botëror.

‘Helvetikët’ që ndeshjen e nisën me pesë shqiptarë në formacion, kanë mposhtur 0-3 në udhëtim Letoninë.

Seferovic, Xhemaili dhe Rodriguez shënuan për fitoren e Zvicrës.

Fitore të rëndësishme ka shënuar edhe Portugalia, që ka mposhtur në udhëtim 0-1 Hungarinë, me golin e Silvas./Lajmi.net/


Haris Seferovic Goal HD – Latvia 0-1… by riqezi


Blerim Dzemaili Goal HD – Latvia 0-2… by fififilive


Andre Silva Goal HD – Hungary 0-1 Portugal 03… by livgol

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO