Fitojnë kampionët – Lajmi.net
Fitojnë kampionët
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:27, 21 April 2018
Bayern Munich ka zhvilluar një pjesë të dytë të jashtëzakonshme për të mposhtur 0-3 Hannoverin në udhëtim.

Bavarezët para përballjes me Real Madrid në Ligën e Kampionëve, kanë vërtetuar se janë në formë të mirë.

Të tre golat skuadra e Bayernit i shënoi në pjesën e dytë.

Thomas Muller, Robert Lewandowski dhe Rudy shënuan për fitoren e Bayernit.

Pas 30 xhirove, Bayerni që tashmë është shpallur kampion në Bundesligë, numëron 78 pikë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO