Fitojnë Bayerni dhe Dortmundi – Lajmi.net
Fitojnë Bayerni dhe Dortmundi
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:21, 6 May 2017
Bayern Munich dhe Borussia Dortmund kanë shënuar fitore në kuadër të xhiros së 32-të të Bundesligës.

Bavarezët në shtëpi kanë mposhtur Darmstadtin, me rezultat minimal 1:0.

Në ndeshjen tjetër, me rezultat 2:1, Dortmundi ka mposhtur Hoffenheimin./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy