Firmino befason me vendimin e tij në Liverpool – Lajmi.net
Firmino befason me vendimin e tij në Liverpool
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 14:52, 11 January 2018
Firmino po ashtu është i lumtur në Liverpool dhe ka shfaqur gatishmëri për vazhdimin e qëndrimit në Anfield.

Roberto Firmino mund ta përfundojë karrierën në Liverpool.

“Daily Telegraph” raporton se klubi nga Anfield ka bërë gati kontratë afatgjate për sulmuesin.

Firmino po ashtu është i lumtur në Liverpool dhe ka shfaqur gatishmëri për vazhdimin e qëndrimit në Anfield, përcjell “lajmi.net”.

Firmino është një prej futbollistëve kryesorë te skuadra e Liverpoolit dhe menaxherit Jurgen Klopp. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper