Fiorentina – Juventus, formacionet e super ndeshjes në Serie A – Lajmi.net
Fiorentina – Juventus, formacionet e super ndeshjes në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:29, 9 February 2018
“Corriere dello Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Juventus është mysafir i Fiorentinës, sonte në Artemio Franchi të Firencës në duelin e radhës në Serie A.

“Bianconerët” takohen me rivalin historik që është zotuar se do të ndalë në serinë e 9 fitoreve në 10 ndeshjet e fundit dhe vetëm 1 goli të pranuar.

“Corriere dello Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Juventus ka disa mungesa andaj në krahun e djathtë të sulmit nga minuta e parë do të luajë ish anëtari i Fiorentinës, Federico Bernardeschi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO