“Financimi rus”, PD: Akuzat qesharake për konspiracion rus s’e ndihmojnë Ramën – Lajmi.net
“Financimi rus”, PD: Akuzat qesharake për konspiracion rus s’e ndihmojnë Ramën
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 14:14, 11 March 2018
Me anë të deputetit, Enkelejd Alibeaj, Partia Demokratike reagoi në lidhje me akuzat e ngritura ditët e fundit, mbi “financimet ruse”.

Alibeaj i quajti qesharake akuzat, duke thënë se konspiracion rus nuk e ndihmojnë Edi Ramën.

“Rama po bën gjithçka për të shpëtuar Saimir Tahirin nga burgu. Çfarë lidhje ka Olsi Rama me një nga kartelet e drogës kolumbiane? Rama nuk iu thotë shqiptarëve pse është takuar fshehurazi me Saimir Tahirin”, tha Alibeaj./Top Channel

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO