Fillon përballja Poloni – Kosovë, ja ku mund ta shikoni – Lajmi.net
Fillon përballja Poloni – Kosovë, ja ku mund ta shikoni
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:00, 23 February 2018
Ka filluar përballja mes Polonisë dhe Përfaqësueses së Kosovës.

Në qytetin Wloclawek në kuadër të Dritares së Dytë të kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës “Kina 2019”, Përfaqësuesja e Kosovë është mysafire e Polonisë.

Këtë ndeshje mund ta shikoni në RTK./Lajm.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble