Fillon ndeshja Real Madrid – Manchester United – Lajmi.net
Fillon ndeshja Real Madrid – Manchester United
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 20:45, 8 August 2017
Ka filluar finalja e Superkupës së Evropës mes Real Madridit dhe Manchester Unitedit.

Ndeshja po zhvillohet në Shkup në stadiumin ‘Philip II’.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master