Filloi gabim, çfarë ndodh më pas do të ju mahnitë (Video) – Lajmi.net
Filloi gabim, çfarë ndodh më pas do të ju mahnitë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 15:03, 15 April 2017
Kjo vajzë provoi veten në audicionin e Britain's Got Talent për të shprehur talentin e saj në këndim, shkruan lajmi.net

Jo rrallë herë na ndodh që emocionet të na kaplojnë në disa momente kur e sprovojmë veten dhe të mos mund ta shprehim gjithë atë që kemi.

Kështu ka ndodhur edhe me këtë vajzë e cila u hutua sapo doli në skenë dhe filloi këngën gabim. Por, ajo kërkoi falje nga publiku dhe juria, pastaj filloi sërish, duke i mahnitur të gjithë.

Shikoni videon më poshtë për të parë performancën e  saj. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Britain's Got Talent

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master