Fillimisht feston si Dybala, pastaj si Ronaldo (VIDEO) – Lajmi.net
Fillimisht feston si Dybala, pastaj si Ronaldo (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:23, 16 April 2017
Faqja zyrtare e MLS ka publikuar një festim interesant të një futbollisti, i cili në fillim e kopjon Paulo Dybalan ndërsa pastaj Cristiano Ronaldon.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2