FIBA publikon renditjen, ja në cilën pozitë gjendet Kosova – Lajmi.net
FIBA publikon renditjen, ja në cilën pozitë gjendet Kosova
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 10:35, 5 December 2017
Kjo paraqet ngritje prej dhjetë pozitash, pasi Kosova një muaj më parë ishte e 96-ta.

FIBA World e ka publikuar renditjen në të cilën Kosova zë vendin e 86-të.

Kjo paraqet ngritje prej dhjetë pozitash, pasi Kosova një muaj më parë ishte e 96-ta.

Ngritja erdhi pavarësisht disfatave nga Lituania dhe Hungaria.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown