Fiat Chrysler tërheq mbi 1.4 milion makina – Lajmi.net
Fiat Chrysler tërheq mbi 1.4 milion makina
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 17:41, 2 August 2018
Kompania e automobilave Fiat ka tërhequr më shumë se 1.4 milion pick-up “Ram” në SHBA dhe Kanada.

Kjo për shkak të mundësisë që pjesa e prapme e makinës mund të hapet derisa është në lëvizje.

Tërheqja vlen për modelet “Ram 1500”, “Ram 2500” dhe “Ram 3500” të prodhuara në periudhën nga 2015 në 2017, transmeton AP.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO